Шенгенська віза Київ, Україна. Відкрити (оформити) шенген в КиєвіДля чого потрібна шенгенська віза?


 На сьогодні, шенгенська віза для українців – дозвільний документ, який надає право безперешкодно відвідувати усі країни Євросоюзу, які підписали Шенгенську угоду «Про скасування паспортного митного контролю.

Якщо Вам потрібна
шенгенська віза в Києві або питання полягає в тому, як саме можна отримати візу, перебуваючи в одному з регіонів України – Ви звернулись за адресою.

В залежності від типу візи, Ви зможете звершувати туристичні поїздки, бізнесові візити, легально працевлаштуватись або ж просто насолоджуватись європейськими розпродажами в чисельних торгових центрах та зробити по-справжньому вигідні покупки. 


Ділова зустріч, шопінг, туризм – для будь-якої з цих цілей необхідна шенгенська віза.

Ціна шенгенської візи

Всіх, кому потрібна віза, цікавить вартість оформлення за її отримання. Скажемо одразу: дати однозначну відповідь, на запитання: яка ціна шенгенської візи, - непросто, адже це залежить від багатьох первинних факторів: країни – учасниці шенгенської угоди, бажаного терміну перебування, історії в паспорті, (наявність віз, наявність відмов і так далі).

Якщо Вас цікавить вартість шенгенської візи, звертайтесь до візового центру «Континент» (м. Київ, Богдана Хмельницького, 26 або за телефонами, вказаними на сайті). 

Консультація – запорука комфортного подорожування

Пам'ятайте, що вірна консультація – запорука комфортного подорожування країнами Європи. Наші менеджери – професіонали своєї справи, підберуть оптимальний варіант та визначать ціну для конкретного клієнта. Адже цілі подорожей та історії паспортів, як правило, - різні та потребують індивідуального підходу. 

Ми займаємось оформленням візи в Києві протягом багатьох років для клієнтів з усієї України.
Шенгенська мультивіза, відкрита з нашою допомогою, дозволить заощадити Ваші час та нерви. 
Відсутність одної із довідок чи випадкова помилка при заповненні анкети не стануть на перешкоді отримання візи.

В житті бувають непередбачувані ситуації, коли виникає потреба терміново виїхати чи вилетіти закордон. В таких випадках ми оформляємо клієнтам шенгенську візу протягом одного дня!

Термінова мультивіза в Києві користується великою популярністю, адже Київ – ділова столиця України і часто виникають випадки, що їхати потрібно негайно.

Для того, щоб оформити шенгенську візу без зайвої тяганини з документами та особистої присутності, а головне – з гарантією – звертайтесь до візового центру «Континент» (вул. Богдана Хмельницького, 26, офіс №409).

Обережно – шахраї!

Любителі легкої наживи досить часто працюють на умовах передоплати. Наперед знаючи, що візу не відкриють, виманюють певну суму в довірливого клієнта. Мало того, що клієнт подарує суму шахраям, він отримає відмову в паспорті – головний біль, який ще більше ускладнить отримання візи у майбутньому.

                                             Скупий платить двічі

Занадто низька ціна – ще одна із ознак шахрайства. Звісно, ціни можуть коливатись. Але занадто разючу різницю від ринкових цін, як правило, використовують як приманку, для того, аби наобіцяти і не зробити, нажившись на передоплаті. Або ж Вам пізніше скажуть, що за якусь послугу чи довідку потрібно доплатити і тоді Ви заплатите немалу суму, але частинами.

Дешево і дуже сердито

Чи можливо самому оформити шенгенську візу? Можливо все. Але тоді Вам необхідно вивчити умови подачі документів цілого ряду консульств і посольств: для того, щоб порівняти умови, вивчити тонкощі та прийняти рішення – куди саме віддавати документи.

Визначившись із країною, від якої Ви хотіли би отримати візу, потрібно буде ставати в чергу – нікого не цікавитиме той факт, що у Вас, наприклад, запланована ділова зустріч у Європі на конкретну дату.


Така, здавалося б, не значна деталь, як помарка в анкеті, не правильно оформлена довідка можуть усі Ваші зусилля звести нанівець. Тому Ви можете ризикувати або ж довіритись професіоналам.


 Як не крути, але Україна відноситься до розряду країн «третього світу» - у пошуках кращої долі часто наші співвітчизники намагаються виїхати до розвинутих країн. Для того, щоб убезпечити себе від масового потоку людей з нерозвинутих країн, посольства та консульства  
Європи створюють критерії, правила, параметри, ускладнюючи процес видачі віз. Часто-густо консул просто не вірить в справжню ціль поїздки – ділову зустріч бізнесмена з партнером по бізнесу і, сумніваючись, відмовляє в видачі візи.

Не пропустили через кордон…

Інколи трапляються випадки, коли людину з візою не пропускають в ту чи іншу країну. Справа в тому, що отримання візи надає право проїзду в ту чи іншу країну, але не гарантує проїзд (переліт). Тому ми, крім оформлення візи, розповідаємо клієнтам про  юридичні тонкощі, які необхідно знати при перетині кордону.


Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт не тільки отримав візу, а насолодився подорожуванням і, по закінченні терміну візи, звернувся до нас знову і знову. 

Вихід є!

Як бачимо, підводних каменів в процесі оформлення візи чимало. Саме для того і існують візові центри, які усю тяганину беруть на себе, зберігаючи клієнту час та нервову систему. Візовий центр «Континент» не перший рік на ринку, ми бережемо свою добру репутацію, тому для кожного клієнта знаходимо самий оптимальний і зручний варіант.


Шенгенська віза Київ відкрити оформити