Оформляємо візу в Польщу

    Отже, Ви вирішили подати документи для оформлення польської шенгенської візи. Польща межує з Україною, а в Україні, на разі, ситуація не стабільна – складне економічне становище, відсутність стабільності, військові дії. Звісно, Польща розуміє, що як країна-сусідка, вона може стати тою ланкою, через яку в першу чергу можуть емігрувати українці в пошуках кращої долі. Саме тому, при видачі візи, представники Республіки Польща будуть проявляти особливу уважність та прискіпливість до тих, кому цю візу видавати.

При подачі документів

    Звісно, Ви маєте надати паспорт закордонний, паспорт український (копію), 2 фото. Важливо також усно розповісти менеджерам візового центру «Континент» про ті чи інші моменти Ваших попередніх поїздок. Важливо знати, чи занесена людина до системи SIS.

Довідка

    Шенгенська Інформаційна Система -   база даних, до якої заноситься персональна інформація, яку ідентифікує система. Оскільки в межах країн Європейського Союзу діє право вільного пересування осіб, то система створена для того, аби забезпечити громадську безпеку.

    До системи можуть бути занесені ті особи, які скоїли правопорушення або викликають інтерес у правоохоронних та/або судових органів, а також заноситься інформація про людей, які не мають права на в’їзд або перебування в Шенгенській зоні.

    Крім основних документів потрібно мати довідку з банку про наявність коштів на рахунку; довідку з роботи за 6 міс. (від 3500 грн). Словом, ті документи, які можуть підтвердити Вашу платоспроможність і стабільне фінансове положення.